Skardos lankstymas

Metalas, įvairios jo konstrukcijos ir gaminiai naudojami daugelyje sferų. Skardos lankstymas be abejo, metalas dažniausiai siejamas su tvirtumu, todėl eksploatuojamas statybose, įrenginių gamyboje, sunkiojoje pramonėje, tačiau neretai pasitelkiamas puošybai, apdailos dekoravimui. Pasitelkiant tinkamus apdirbimo būdus, tokius kaip galima sukurti įvairias formas, reikalingas tolimesnei eksploatacijai, pritaikymui skirtingose srityse.

Kadangi metalas yra itin tvirta medžiaga, norint su ja dirbti bei išgauti tam tikrą reikiamą pavidalą būtina žinoti jo mechanines, fizines savybes. Neįvertinus apdirbamo metalo atsparumo ribos, procesų metu jis gali paprasčiausiai subyrėti. Dėl to darbus patariama patikėti specialistams, išmanantiems metalinių paviršių apdirbimo technologiją, turintiems šiems darbams tinkamą įrangą.

skardos lankstymas

Aliuminio skardos lankstiniai

Aliuminis apdovanotas plačiu vertingų savybių spektru – mažu tankiu, dideliu šilumos ir elektros srovės laidumu, taip pat plastiškumu, tamprumu, atsparumu korozijai. Jis lengvai apdirbamas mechaniškai, lankstant ar suvirinant. Aliuminį galimą virinti dujiniu, kontaktiniu ar kitais suvirinimo būdais. Plačios aliuminio apdirbimo galimybės lemia tai, jog jis naudojamas įvairiose srityse, pavyzdžiui, lėktuvų, laivų, mašinų pramonėje, reklamos, rezervuarų gamyboje, taip pat gyvenamųjų namų statybos pramonėje.

UAB „JARDAS ir Ko“ teikia įvairių formų, matmenų lankstinių iš aliuminio skardos gamybos paslaugas. Tai aliuminio profilių pjovimas, valcavimas, lakštų karpymas bei virinimas. Ilgesni nei 3 metrų lankstiniai ir kiti gaminiai iš aliuminio virinami TIG ir MIG suvirinimo aparatais.

Lankstymo darbai atliekami greitai bei tiksliai, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius, pateiktus išmatavimus, brėžinius. Mes stengiamės patenkinti klientų lūkesčius, todėl skardos lankstymo kainos ir kokybės santykis priimtinas kiekvienam. UAB „JARDAS ir Ko“ siūlo visą kompleksą metalo apdirbimo paslaugų, todėl ieškoti kitos įmonės, kuri atliktų kitus, papildomus darbus – nereikės. Turime užtektinai įrangos, metalo apdirbimo procesai yra automatizuoti, tad į kiekvieną naują užsakymą reaguojame operatyviai bei organizuotai.

lankstymas

Eksploatacinės metalo lankstinių galimybės

Aliuminio lankstymui bei lenkimui naudojami presai, staklės ar įrankiai, kuriais formuojami metalo lakštinių kraštai, leidžia dirbti tiek su nedidelių išmatavimų metalu, tiek su didesnių gabaritų lakštais. Taip lakštinis metalas įvairių apdirbimo procesų pagalba gali įgauti daugybę skirtingų formų. Profesionaliai atliktas skardos lankstymas bei kiti paruošimo eksploatavimui procesai užtikrina, kad vėliau metalas lenkimo vietose neįtrūks, nesuskeldės, todėl kokybiškai pagaminti gaminiai bus ilgaamžiai.

Skardos lankstiniai gali būti panaudojami kaip kraigas, kamino arba stogo dangos lakštai, vėjalentės, palangės, kampai, parapetai, sniego užtvaros ir t.t. Išlankstyti aliuminio gaminiai gali būti lengvai įkomponuojami kuriant namų interjerą ar eksterjerą, šiems suteikiant solidumo, ilgaamžiškumo įspūdį.