Metalo gaminiai

Mediena nuo neatmenamų laikų naudojama Langų gamyboje. Tai natūrali, estetiška ir ilgaamžė medžiaga.

Medienos ilgaamžiškumas labai priklauso nuo atmosferos poveikio. Saulė, lietus, temperatūra ir vėjas labai stipriai veikia estetines savybes ir tarnavimo laiką. Tuo tikslu jau nuo gilios senovės apsaugai buvo naudojami aliejai ir jų pagrindu padaryti dažai. Chemijos pramonės išsivystymas leido sukurti ekologiškus patvarius dažus, tačiau dėl medienos savybės įgerti drėgmę, saulės, oro užterštumo bei kitų atmosferos poveikių, dažytus medinius paviršius reikia reguleriai prižiūrėti ir atnaujinti. Tai reikalauja daug laiko ir išlaidų, o kartai tiesiog reikia keisti langus.

Aliuminis vienas labiausiai žemės plutoje paplitęs metalas. Jis lengvas, tvirtas, lengvai apdirbamas ir iš jo gaminami įvairios formos profiliai. Todėl aliuminis labai plačiai naudojamas statybos pramonėje, o ypač fasadams ir langams gaminti.

Sujungus medžio kaip gamtos produkto bei aliuminio kaip metalo savybes, buvo sukurtos medžio aliuminio langų sistemos.

Mes siūlome inovatyvias bei laiko patikrintas BUG-Alutechnik (Vokietija) bei Uniform (Italija) medžio aliuminio langų sistemas.

Profiliai ir skardos lankstiniai

Mūsų siūlomi metalo gaminiai gaminami iš aliuminio. Šis metalas gali būti dažomas, padengiamas korozijai atspariomis medžiagomis, taip ilgą laiką jis išlieka estetiškos išvaizdos net ir eksploatuojant jį lauke. Metalo gaminiai yra speciali metalinių paviršių apdirbimo technika ir profesionalių meistrų komanda – tai derinys, leidžiantis kokybiškai apdirbti paviršius, sukurti gaminius, kurie galėtų sėkmingai papildyti kiekvieno interjero ar eksterjero sprendimus.

Plačiai statybų pramonėje naudojamas aliuminis – lengvas, tvirtas, nesunkiai apdirbamas metalas, iš kurio gaminami įvairios formos profiliai, skardos gaminiai. UAB „Jardas ir ko“ užsiima aliuminio lakštų karpymu, virinimu, lankstinių bei kitų aliuminio gaminių gamyba, profilių pjovimu, valcavimu.

Medžio-aliuminio langai

Naujos kartos langai, kurių gamybos procesuose susijungia dvi ypatingomis savybėmis pasižyminčios medžiagos – metalas ir mediena – yra gaminiai, kuriuos galime Jums pasiūlyti. Didelė medienos rūšių, tinkamų vidiniam langų rėmui, įvairovė bei apsauginis įvairių formų aliuminio profilis, visiškai atsparus atmosferos poveikiui, sukuria nepakartojamą saugumo, komforto jausmą. Platus spalvinės gamos pasirinkimas išorinei langų pusei suteikia galimybes įgyvendinti įvairius klientų sumanymus ar pageidavimus.

Greta langų – aliuminio palangės, pasižyminčios estetiška išvaizda, ilgaamžiškumu, plačia, su fasadu suderinama spalvų gama. Šie metalo gaminiai pagal užsakovo pateikiamus brėžinius gaminami iš 1,5 arba 2 milimetrų aliuminio skardos, dažomi milteliniu būdu. Įprastai gaminamos 6 metrų ilgio palangės, tačiau, esant poreikiui, jos gali būti pjaustomos reikiamais ilgiais. Visoms palangėms komplektuojami antgaliai.