Aliuminio virinimas

Aliuminis yra kitoks nei visi metalai. Šis 3 kartus už plieną lengvesnis metalas pasižymi geru elektros ir šilumos laidumu, atsparumu korozijai. Aliuminį lengva atpjauti, lenkti, štampuoti, frezuoti, suvirinti. Šiam metalui reaguojant su deguonimi, jo paviršius apsitraukia tvirta plono oksido plėvele. Toks virinimas  išsiskiria tuo, jog paties metalo lydymosi temperatūra žema, tačiau aliuminio oksido – aukšta.

aliumas

Aliuminio suvirinimui reikalinga ne tik patikima įranga, specifinės žinios, bet ir šiek tiek kitokie įgūdžiai, nei dirbant su paprastais metalais. Tad jei nesate profesionalas, nenorite investuoti į profesionalią įrangą bei medžiagas, o suvirinti reikia gerai ir gražiai, geriausia kreiptis į profesionalus, kurie teikia aliuminio virinimo paslaugas.

Jei Jums reikalingas kokybiškas aliuminio virinimas, UAB „JARDAS ir Ko“ – Jūsų paslaugoms. Turėdami profesionalią įrangą bei ilgametę patirtį, greitai įvertinsime situaciją ir pasiūlysime Jums geriausius suvirinimo sprendimus. Teikiame metalo konstrukcijų suvirinimo TIG ir MIG būdu argono aplinkoje paslaugas.

MIG suvirinimo būdas

Aliuminio virinimas MIG būdu pasižymi inertinių apsauginių dujų ir pridėtinių metalų, tokių kaip vienalytė suvirinimo viela, naudojimu. Proceso metu elektros lanko generuojamą energiją sukuria energijos šaltinis. Elektros lanką ir išlydytą metalą saugo apsauginės dujos, tekančios iš tūtos, esančios ant suvirinimo pistoleto.

Inertinės dujos yra tos, kurios nereaguoja su išlydytu metalu ar elektrodu. Metalo konstrukcijų virinimas atliekamas naudojant argono dujas.  Argonas apsaugo aliuminį nuo oksidacijos, sumažina kenksmingų garų išsiskyrimą suvirinimo metu.

Privalumai

TIG suvirinimas:

  • virinimo metu nesusidaro šlakas;
  • pasižymi aušta kokybe;
  • reikalingas minimalus sujungimų apdirbimas;

MIG suvirinimas:

  • ekonomiškumas;
  • efektyvumas;
  • lengvai mechanizuojamas;

Mūsų įmonėje virinimo darbai vykdomi specialiai tam pritaikytose patalpose, todėl apdirbami metalo gaminiai pilnai apsaugomi nuo galimo neigiamo aplinkos poveikio, darbui pasitelkiant profesionalią įrangą. Per daugelį patirties metų sukaupėme daug praktinių žinių  apie virinamų medžiagų, taip pat naudojamų argono dujų savybes bei tarpusavio sąveikas. Visa tai mums leidžia pasiekti pačių našiausių atliktų darbų rezultatų. Įsitikinkite tuo patys, pasirinkę mūsų teikiamas aliuminio suvirinimo paslaugas!